Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny SP25

Polecamy

www.bip.krakow.pl

www.efs.gov.pl

www.ore.edu.pl

www.6latki.men.gov.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.prezydencjaue.gov.pl

www.wartobycdobrym.pl

www.uniwersytetdzieci.pl

http://krakow.pl/budzet

https://naszeszkoly.krakow.pl/

EFS

Akademia Młodych Matematyków

Projekt Diament

Radosna szkoła

Pierwsze uczniowskie doświadczenia - drogą do wiedzy

Pracownie komputerowe dla szkół

www.indywidualizacja.edu.pl

Plan zajęć realizowany w SP25

Opis projektu

SP 25 Kraków

Warto zobaczyć

Gimnazjum Nr 21 w Krakowie

 

Szkoły Odkrywców Talentów

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Hryniewiecki   

Program Święta Szkoły Podstawowej Nr 25

Pobierz program imprezy w wersji (.pdf)

 

Program Święta Szkoły Podstawowej Nr 25

organizowanego dnia 10 czerwca 2017 roku

pod hasłem: „Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce” /C. K. Norwid/

 

SALA GIMNASTYCZNA

900 - 930 Inauguracja Święta Szkoły – dyrektor p. Barbara Pyzik

Koncert w wykonaniu solistów i chóru SP 25 „Serce nadaje rytm…” – p. Beata Kaczmarska, wicedyrektor

930 - 1045 Przedstawienie „Kraków poznawany sercem i umysłem” kl. 2a i 3c – p. J. Bąk, J. Przybylik, K. Wrońska

1100 - 1145 Pokaz sztuki walki: Aikido – sensei Igor Wach

1145 - 1200 Ogłoszenie wyników konkursu „Ludzikowe wakacje" organizowanego w szkołach w całym Krakowie przez Happy Robot – p. Krzysztof Iwanicki

1200 - 1230 Pokazy taneczne sekcji Rock'n'Rolla Akrobatycznego Klubu Sportowego PODWAWELSKI

– p. Dorota Lipka-Nowak, Szymon Szpulecki

1255 - 1300 Zakończenie Święta Szkoły

 

PARTER

930 - 1030 Warsztaty „Kaligrafia”; s. 36 – p. Agnieszka Śliwa

930 - 1130 Wystawa prac uczniów klas 4-6 „A heart in Art”; s. 39 – p. Katarzyna Giełżecka

930 - 1200 Turniej szachowy oraz Konkurs zadań szachowych; s. 3 – p. Krzysztof Sabor

930 - 1230 Zbiórka karmy, smyczy, zabawek i klatek dla gryzoni „Serce dla zwierząt”; hol – p. Olga Urbańczyk

930 - 1230 Wymienialnia książek „Miej serce dla książek – nie wyrzucaj!”; hol – p. Anna Siwulska, Anna Szpor

930 - 1300 Akcja profilaktyczno-zdrowotna „Podwawelski Dzień Serca”; s. 39 – dr p. Artur Pietrucha (gabinet EKG)

930 - 1300 Punkt medyczny – Harcerze „Szczep Fioletowej Trójki”; hol – p. Krystyna Wróbel

930 - 1300 Historia naszej szkoły w Kronikach; hol – p. Beata Gębska

930 - 1300 Stanowisko rozdawania programów, promocji oraz ankiet ewaluacyjnych; hol – p. A. Oleniacz, E. Mochocka

930 – 1300 Punkt wydawania poczęstunku dla dzieci; hol / dawny sklepik

1000 - 1230 Zawody sportowe z Kinect xBox 360 oraz Sumo Robotów: „Happy Robot trenuje serce”. Do udziału zapraszamy dorosłych i dzieci.  Konkurencje indywidualne i zespołowe; s. 38 – p. Krzysztof Iwanicki

1030 - 1200 Prezentacja multimedialna „Kardioida, czyli krzywa sercokształtna”. Warsztaty: „Geometryczne serca”; s. 37 – p. Agnieszka Barczyk

1100 - 1300 Warsztaty haftu matematycznego „Sercem haftowane” Stowarzyszenie Miłośników Tradycyjnego Rękodzieła Ludowego i Artystycznego Lud-Art.; s. 36 – p. Katarzyna Wrońska

 

I PIĘTRO

930 - 1100 Warsztaty „sztuka ebru”. Wykonywanie pamiętnika "Z pamiętnikiem na wakacje";

s. 49 – p. Anna Askaldowicz

930 - 1300 Kawiarenka; hol

930 - 1300 Wystawa malarstwa „Sercem malowane”; s. 48 – p. Monika Graczyńska

930 - 1300 Wystawa prac literacko-plastycznych „W sercu literackich krain”;

s. 47 – p. Magdalena Bartnik, Katarzyna Małysa, Katarzyna Ostruszka

930 - 1300 Wystawa upamiętniająca obchody Roku Kościuszkowskiego w SP Nr 25 w Krakowie „O Kościuszko,

piękny wzorze”; s. 47 – p. Katarzyna Giełżecka

1000 - 1200 Warsztaty „Serce człowieka”; s. 42 – p. Inga Bator, Marta Tomków

 

II PIĘTRO

930 - 1030 Warsztaty „Kolorowe mydełka”; s. 59 – p. Jolanta Putkowska

930 - 1130 Loteryjka; s. 55 – p. Joanna Węgrzyn, Anna Szupryczyńska

930 - 1230 Wystawa prac uczniów „Mój przyjaciel zwierzak”; s. 59 – p. Joanna Węgrzyn

930 - 1300 Konkurs Plastyczny „Moja wymarzona wyspa - nikt z nas nie jest samotną wyspą". Wystawa "Ludzie wielkiego serca - polscy laureaci Orderu Uśmiechu”. Pasowanie na członka orderu uśmiechu;

s. 54 – p. M. Bulanda, B. Gębska, M. Kowalska, A. Poręba, K. Wrońska

930 - 1300 Wystawa książeczek wykonanych przez uczniów klasy 3a „Książka o sercu"; hol – p. Anna Siwulska

930 - 1300 Wystawa „Człowiek o wielkim sercu”; hol – p. Anna Dyl

1000 - 1100 Warsztaty plastyczne „Serce dla…”; s. 52 – p. Mirosława Copiak, Aleksandra Dąbrowska

1030 - 1130 Warsztaty plastyczne „Łańcuch serc”; s. 62 – p. Magdalena Krzyszkowska i Fundacja „Znaczy się"

1100 - 1130 Miniatury teatralne „Dobre serce dobrze mieć”; s. 61 – p. Anna Szpor

1100 - 1130 Teatrzyk „Czerwony kapturek” - klasa 2c; s. 60 – p. Maria Gera-Duda

1100 - 1200 Warsztaty „Decoupage"; s. 59 – p. Jolanta Putkowska

1130 - 1230 Warsztaty „Koralikowe serduszka”; s. 60 – p. Maria Gera-Duda

 

BOISKO SZKOLNE

1000 - 1230 Zabawa terenowa – Harcerze „Szczep Fioletowej Trójki” – p. Adriana Palacz

1015 - 1200 Strzelnica – p. Andrzej Tarnowski

1030 - 1230 Pokaz taneczny i warsztaty „Dziewczyny z Akademii Młodzieży” – p. Magda Bulanda

1030 - 1300 Grill – p. Paweł Wiśniewski

1100 - 1200 Pokaz sztuki Capoeira - Krakowska Szkoła Capoeira UNICAR - sekcja dziecięca – p. Paweł Kołodziejczyk

1100 - 1200 Spotkanie ze Strażą Miejską

1100 - 1230 Malujemy mural „Wokół serca” – p. Anna Askaldowicz

1130 - 1200 Pokaz ratownictwa medycznego – Harcerze „Szczep Fioletowej Trójki” – p. Krystyna Wróbel

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.