Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny SP25

Polecamy

www.bip.krakow.pl

www.efs.gov.pl

www.ore.edu.pl

www.6latki.men.gov.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.portaledukacyjny.krakow.pl

www.prezydencjaue.gov.pl

www.wartobycdobrym.pl

www.uniwersytetdzieci.pl

http://krakow.pl/budzet

https://naszeszkoly.krakow.pl/

EFS

Akademia Młodych Matematyków

Projekt Diament

Radosna szkoła

Pierwsze uczniowskie doświadczenia - drogą do wiedzy

Pracownie komputerowe dla szkół

www.indywidualizacja.edu.pl

Plan zajęć realizowany w SP25

Opis projektu

SP 25 Kraków

Warto zobaczyć

Gimnazjum Nr 21 w Krakowie

 

Szkoły Odkrywców Talentów

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michał Hryniewiecki   

Nasi absolwenci

Mistrzostwa Polski Polski w Rock'n'Rollu Akrobatycznym

Wyniki Mistrzostw Polski Polski w Rock'n'Rollu Akrobatycznym 02.06.2012

KS PODWAWELSKI
Młodzik młodszy
1. Wiktoria Antoniewicz -Michał Supel
2. Katarzyna Makulska - Jakub Gniazdowski
3. Magdalena Stach - Krystian Lelek
4. Aleksandra Kowalska - Krzysztof Michalski
5. Karolina Szczerba - Michał Warzocha

Młodzicy
... 1. Karolina Marek - Bartłomiej Mruk
2. Karolina Nowak - Marek Nowak
3. Justyna Czapik - Konrad Stach
4. Julia Poluk - Jan Dąbrowski
5. Aleksandra Batko-Filip Warzecha
6. Magdalena Michalska - Dominik Sroka

3 miejsce zajęła formacja dziewcząt (kl. 3a):

Wiktoria Antoniewicz
Jagoda Jarosz
Karolina Szczerba
Katarzyna Makulska
Natalia Rózga
Liliana Tabor
Ewelina Bystroń
Alicja Rydzewska
Wiktoria Gembara
Klaudia Palak
Wioletta Bobola


Puchar Miasta Nachod (Czechy)

Jak co roku w maju rozegrane zostały zawody rock’n’rolla akrobatycznego o Puchar Miasta Nachod – w Czechach. Startowały pary i formacje z Czech, Słowacji i Polski, prezentując swoje programy przed siedmioosobową, międzynarodową komisją sędziowską i szeroka publicznością.


W najmłodszej kategorii młodzików młodszych dzieci z klas sportowych Szkoły Podst. Nr 25 trenujące w Klubie PODWAWELSKI zdobyły najwyższe laury:

  • 1 miejsce Wiktoria Antoniewicz – Michał Supel 3a
  • 2 miejsce Katarzyna Makulska – Jakub Gniazdowski 3a
  • 3 miejsce Aleksandra Kowalska – Krzysztof Michalski 2a
  • 7 miejsce Karolina Szczerba – Michał Warzocha 3a


Pary z Klubu PODWAWELSKI walczyły również w kategorii młodzików zdobywając wysokie pozycje.


Drugie miejsce wywalczyła para z klasy 4a, Karolina Marek i Bartłomiej Mruk, 5 miejsce zdobyła para Karolina Nowak i Marek Nowak, a Magdalena Michalska i Dominik Sroka zakończyli zawody na 16 pozycji.


Sędzia międzynarodowy Alojzy Nowak sędziujący zawody był bardzo zadowolony z wyników a trenerzy Dorota Lipka-Nowak i Szymon Szpulecki nie szczędzili pochwał i gratulacji.


Przed zawodnikami kolejne ważne zawody Mistrzostwa Polski, które odbędą się 02.06 2012 w Krakowie na Hali KS Korony Kraków. Serdecznie zapraszamy.

Klasy sportowe o profilu Sport taneczny - Rock'n'Roll akrobatyczny

1 a rocznik 2010/2011
Trener – Katarzyna Bajorska – utytułowana zawodniczka Klubu, wielokrotna Mistrzyni Polski, finalistka Pucharów Świata

2 a rocznik 2009/2011
Trener – Dorota Lipka-Nowak – utytułowana zawodniczka Klubu, Mistrzyni Polski, IV w Mistrzostwach Świata, trener vice mistrzów w Pucharze Świata kategorii młodzików, juniorów, B-klasy

Osiągnięcia klasy w kategorii młodzików młodszych:
III miejsce Mistrzostwa Krakowa 2010 Wiktoria Antoniewicz i Michał Supel
V miejsce Mistrzostwa Krakowa 2010 Karolina Szczerba i Michał Warzocha
VII miejsce Mistrzostwa Krakowa 2010 Katarzyna Makulska i Jakub Gniazdowski
III miejsce Mistrzostwa Krakowa 2010 FORMACJA DZIEWCZĄT
III miejsce Mistrzostwa Polski 2010 Wiktoria Antoniewicz i Michał Supel
VI miejsce Mistrzostwa Polski 2010 Karolina Szczerba i Michał Warzocha
VII miejsce Międzynarodowy Puchar Pragi Wiktoria Antoniewicz i Michał Supel

3 a rocznik 2008/2011
Trener – Szymon Szpulecki – utytułowany zawodnik Klubu, wielokrotny Mistrz Polski, finalista Pucharów Świata

Osiągnięcia klasy w kategorii młodzików młodszych:
I miejsce Mistrzostwa Krakowa 2009,2010 Karolina Marek i Bartłomiej Mruk
II miejsce Mistrzostwa Krakowa 2009 Justyna Czapik i Konrad Stach
V miejsce Mistrzostwa Krakowa 2010 Julia Poluk i Jan Dąbrowski
I miejsce Mistrzostwa Polski 2010 Karolina Marek i Bartłomiej Mruk
II miejsce Mistrzostwa Polski 2010 Justyna Czapik i Konrad Stach
V miejsce Mistrzostwa Polski 2010 Julia Poluk i Jan Dąbrowski
I miejsce Międzynarodowy Puchar Pragi 2010 Karolina Marek i Bartłomiej Mruk

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.